W sobotę, 20 listopada2021 r. w hali sportowej przy ul. Białka 7 w Górze Kalwarii odbyły się

IX MISTRZOSTWA KLUBU KARATE KYOKUSHINKAIKAN GÓRA KALWARIA „KIME”

Podczas turnieju w konkurencjach tor przeszkód dla najmłodszych, kata i kumite które przebiegały na dwóch matach rywalizowało blisko 100 karateków trenujących w naszym Klubie. Sędzią głównym zawodów był shihan Adam Gazda (5 dan)

Patronat nad turniejem objął Pan Arkadiusz Strzyżewski Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria . Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria Natomiast współorganizatorami turnieju byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i Klub Karate „KIME”

O godzinie 10.00 nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju. Prowadząca ceremonię otwarcia Wioletta Gazda w imieniu organizatora turnieju przywitał wszystkich zaproszonych i zgromadzonych w hali sportowej gości. Podczas oficjalnego otwarcia turnieju głos zabierał Pan Arkadiusz Strzyżewski Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria który dokonał oficjalnego otwarcia zawodów.

Rywalizacja sportowa odbywała się na dwóch matach w dwudziestu czterech kategoriach wiekowych i wagowych .9 kategoriach dziewcząt i 13 w kategoriach chłopców plus 2 kategorie tor przeszkód dla Kinderków . Podczas krótkiej przerwy wręczono medale okolicznościowe wszystkim zawodnikom.

Na koniec zawodów, medale i dyplomy wręczył Burmistrz Arkadiusz Strzyżewski. Puchar i Zestaw DuoLife dla najlepszej zawodniczki Mistrzostw trafił do Mai Gazdy a najlepszym zawodnikiem został Paweł Chotkowski Podkreślić należy bardzo sprawny przebieg turnieju od strony organizacyjnej dzięki zgranej grupie seniorów i juniorów naszego Klubu. Rywalizacja sportowa zakończyła się o godzinie 13.00

Relacja foto dzięki rodzicom naszych karateków. OSU!!!