Adam Gazda

Adam Gazda urodził się 12.06.1968r.

Treningi Karate Kyokushinkaikan rozpoczyna od 1982 w sekcji która powstaje na terenie Góry Kalwarii.

Pierwsze 10 lat pod okiem takich trenerów jak: sempai Zbigniew Górecki, sensei Marek Drorzdzowski, sensei Sławomir Liszewski, sensei Leszek Murawski, shihan Jan Gruba, senpai Jarosław Rogala, sensei Krzysztof Oporski, shihan Piotr Bakoń, sensei Robert Wdowiarski i wielu innych. Te treningi pozwoliły mu zbyć dobre fundamenty na dalszą drogę w dudo, w latach 1992-1995 trenuje Boks, trener Janusz Czerniszewski i Kick Boxng.

W 1995 r. Shihan Gazda trafia trochę przypadkiem do Klubu Karate Gosoku-Ryu prowadzonym przez sensei Grzegorza Kokosińskiego, jest to jeden ze stylów które wtedy wchodziły do Polski.

Przez ponad 10 lat startuje i zdobywa medale wraz ze swoimi uczniami, jego głównym trenerem i przedstawicielem na Polskę był wtedy hanashi Tomasz Piotrkowicz .

Rok 2010 Klub wstępuje ponownie w szeregi Kyokushinkai i zawodnicy zdobywają medale , puchary w kraju i zagranicą.

Shihan Adam Gazda posiada 5 dan w karate kyokushin i uprawia sztuki walki ponad 38 lat, był złotym medalistą Turniejów Polski, Europy i Świata w otwartych zawodach dla różnych odmian karate. Obecnie pełnieni funkcję głównego instruktora Klubu Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME, oraz wiceprezeska POKK SOSAI.

Bartosz Gazda

Sensei Bartosz Gazda urodził się 15.08.1996r , swoją przygodę z karate rozpoczął już w wieku 6 roku życia.

Od kilkunastu lat trenuje w Klubie Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME jego głównym trenerem jest ojciec shihan Adam Gazda.

Sensei Bartosz Gazda posiada w karate kyokushin 1 dan i jest złotym medalistą wielu zawodów , turniejów Polski w  karate.

Na co dzień pracuje w naszym Klubie jako instruktor i cieszy się wielkim powodzeniem szczególnie u początkujących dzieci.

Karol Piwnicki

Karol Piwnicki ur. 14.06.1974, nauczyciel wf , absolwent Politechniki Radomskiej i AWF w Warszawie, wieloletni pracownik Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Czachówku, obecnie nauczyciel wf w Szkole Podstawowej im. por. Jana Skrzyszewskiego w Lesiowie.

Z karate Kyokushin związany, z przerwami od 1992 roku. Pierwszym trenerem był Robert Żyła, następnie Mirosław Guzik , Krzysztofa Borowiec i German Afinogenov.

W 2014 roku dołącza do trenujących w Górze Kalwarii pod okiem shihana Adama Gazdy, a od 2015 otwiera filie Klubu w Jastrzębi . Obecnie prowadzi grupy w Szkołach Podstawowych w Jastrzębi i Lesiowie. Posiada stopień 3 kyu.