Historia Klubu

Historia Klubu 2019-03-20T20:01:29+00:00

Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria ”KIME” powstał w 1995 roku, jako efekt kilkunastoletniej pracy mającej na celu rozwijanie i popularyzowanie karate jako sztuki walki, dyscypliny sportowej, czy nawet – sposobu na życie.

Jego twórcą jest Shihan Adam Gazda (5 dan), mający za sobą ponad trzydzieści pięć lat doświadczeń w sztukach walki i ponad dwadzieścia lat pracy szkoleniowej i wychowawczej.

Klub Karate Kyokushinkikan Góra Kalwaria ”KIME” prowadzi działalność szkoleniową z zakresu sztuk walki (Karate Kyokushin, Boks, Kick Boxing, oraz akrobatyka), na różnych poziomach zaawansowania, w grupach dostosowanych do wieku uczestników – dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Klub jest członkiem Polskiej Organizacji Karate Kyokushin SOSAI (POKK SOSAI) oraz posiada licencje Polskiego Związku Karate (PZK).Klub także jest wspierany dotacją na sport przez Gminę Góra Kalwaria.

Oferujemy treningi od 2 do 7 razy w tygodniu, wykwalifikowanych instruktorów, profesjonalny sprzęt treningowy, regularne egzaminy na stopnie, dla najlepszych – starty w zawodach. Trening karate uzupełniany jest o elementy boksu, walki w parterze, a także trening akrobatyczny.  Prowadzimy również rozległą działalność turystyczną – organizujemy letnie i zimowe obozy sportowe oraz kolonie sportowe dla dzieci, biwaki.

Obecnie Klub Prowadzi swoje sekcje na teranie  Gminy Góra Kalwaria i nie tylko, posiadamy sekcje w: Górze Kalwarii (GŁÓWNE DOJO KLUBU), Kątach, Dobieszu, Brześcach, Czachówku, Czersku, Baniosze ,Jastrzebia, prowadzimy również trzy przedszkola na terenie naszej Gminy Góra Kalwaria.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, można sobie potrenować, po startować, zdobywać stopnie , pojechać na obóz letni i zimowy , jak kto woli …..dla dzieci dużo zabawy a przy okazji trochę karate…….

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

POZNAJ NASZYCH INSTRUKTORÓW