VIII MISTRZOSTWA KLUBU KARATE KYOKUSHINKAIKAN GÓRA KALWARIA „KIME”

VIII MISTRZOSTWA KLUBU KARATE KYOKUSHINKAIKAN GÓRA KALWARIA „KIME”

W sobotę, 25 stycznia 2020 r. w hali sportowej przy ul. Białka 7 w Górze Kalwarii odbyły się
VIII MISTRZOSTWA KLUBU KARATE KYOKUSHINKAIKAN GÓRA KALWARIA „KIME”

WYNIKI RYWALIZACJI

Dziewczynki

DZIEWCZYNKI „KINDERKI”2014-2015

  1. NINA BALCEREK
  2. ALEKSANDRA IWANICKA
  3. KORNELIA BUZOR
  4. KATARZYNA ORLIŃSKA

DZIEWCZYNKI 2013-2012   KATA

  1. DOROTA ORLIŃSKA
  2. HELENA WDOWSKA
  3. MILENA SKOTNICZNA
  4. MALWIN PIWNICKA

DZIEWCZYNKI  2011-2010  KATA

  1. ZUZANNA DĄBROWA
  2. ŁUCJA GOSPODARCZYK
  3. MARTYNA SOŚNIAK
  4. NATALIA MĄKOSA

DZIEWCZYNKI   2009-2008  KATA

  1. MAJA GAZDA
  2. OLIWIA CHOROŚ
  3. LENA TOPÓR
  4. NATALIA WRZOSEK

DZIEWCZYNKI  2007-2006  KATA

  1. AMELIA STAŃCZYK
  2. MARCJANNA GRZYWACZ
  3. ALEKSANDRA NADOLSKA
  4. GABRIELA SZCZEGÓLSKA

DZIEWCZYNKI 2012-2013 KUMITE DO 30 KG

1. DOROTA ORLIŃSKA
2. JULIA ŚWIDER
3. MILENA SKOTNICZNA

DZIEWCZYNKI 2011-2010 KUMITE + 30KG

1. MARTYNA SOSNIAK
2. ZUZANNA DĄBROWA
3. ZUZANNA PACYNA

DZIEWCZYNKI 2011-2010 KUMITE + 40 KG

1. ELŻBIETA KOWALCZYK
2. NATALIA MĄKOSA

DZIEWCZYNKI 2009-2008 KUMITE DO 40 KG

1. MAJA GAZDA
2. NATALIA WRZOSEK

DZIEWCZYNKI 2009- 2008 KUMITE OPEN

1. OLIWIA CHOROŚ
2. ZUZANNA IWAN
3. LENA TOPÓR
3. AMELIA WIATRAK

DZIEWCZYNY 2006-2007 KUMITE OPEN

1. MARCJANNA GRZYWACZ
2. ALEKSANDRA NADOLSKA

Chłopcy

CHŁOPCY „KINDER” 2014-2015

1. ANTONI PIECZARA
2. BARTOSZ WIŚNIEWSKI
3. ANTONI CHODECKI
3. SASHA SOŁOWJOW

CHŁOPCY 2012-2013 KATA

1. KACPER GNIADEK
2. SZYMON RÓG
3. STAŚ BUDEK
3. LEON GRZĄDZIELA

CHŁOPCY 2011-2010 KATA

1. TOMASZ CHOTKOWSKI
2. DAWID GOLIK
3. DAWID FRĄCZEK
3. MACIEJ TOPÓR

CHŁOPCY 2009-2008 KATA

1. KRZYSZTOF WOJTASZEK
2. PAWEŁ PACHOLSKI
3. WIKTOR KOSMALA
3. HUBERT JAROSINSKI

CHŁOPCY 2007-2006 KATA

1. KSAWERY KWIATKOWSKI
2. KACPER BUCZEK
3. KAROL BURSZCZAN
3. IGOR DĘBSKI

CHŁOPCY 2008-2009 KUMITE DO 40 KG

1. KRZYSZTOF WOJTASZEK
2. TYMOTEUSZ JANISZEWSKI
3. MICHAŁ KĘPKA
3. KAMIL PRZYBYLAK

CHŁOPCY 2006-2007 KUMITE + 50 KG
1. FILIP PASTERSKI

CHŁOPCY 2006-2007 +40

1. KACPER TROCHIMIUK
2. IGOR DEBSKI

CHŁOPCY 2013-2012 KUMITE DO 30 KG

1. STAS BUDEK
2. KACPER GNIADEK
3. JAN IWAN
3. WOJCIECH SOBALA

CHŁOPCY 2012-2013 KUMITE +30 KG

1. SZYMON RÓG
2. ANTONI STRZELECKI

CHŁOPCY 2011-2010 KUMITE DO 40 KG

1. RAFAŁ KRĘT
2. DAWID FRĄCZEK
3. FRANCISZEK STAŃCZYK
3. IGNACY GAJOWNIK

CHŁOPCY 2011-2010 KUMITE + 40 KG

1. TOMASZ CHOTKOWSKI
2. ANDRZEJ SZTUREMSKI
3. SZYMON OBSTAWSKI
3. ALEKSANDER MADEJSKI

CHŁOPCY 2008-2009 KUMITE + 30 KG

1. JAKUB KARWOWSKI
2. OSKAR KARWOWSKI

CHŁOPCY 2008-2009 KUMITE + 40 KG

1. WIKTOR CHRÓŚCIŃSKI
2. WOJCIECH GOSPODARCZYK
3. STANISŁAW PACYNA
3. TOMASZ PACYNA

CHŁOPCY 2006-2007 KUMITE OPEN

1. KSAWERY KWIATKOWSKI
2. MACIEJ PIETRUSZKA

Zobacz fotorelacje
2020-05-17T22:10:29+02:00 25 stycznia, 2020|