Z OTWARTYCH MISTRZOSTW JASŁA
DZIECI I MŁODZIEŻY KYOKUSHIN KARATE

Zawody odbyły  się 2 grudnia 2018 w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle.

Na starcie stanęło 210 zawodników reprezentujących 10 klubów z Biecza, Gorlic, Zakopanego, Tarnobrzega, Nowej Dęby, Jastrzębi, Góry Kalwarii, Limanowej, Nowego Sącza i Jasła.

Organizatorem Mistrzostw był Jasielski Klub Kyokushin Karate, oraz Miasto Jasło.

Sędzią głównym zawodów był  shihan Ryszard Kiper .

Otwarcia zawodów dokonała Pani Elwira Musiałowicz-Czech zastępca Burmistrza Jasła.

Zawodnicy startowali w 28 kategoriach, z podziałem na wiek i wagę.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali puchary i dyplomy za miejsca 1-3

Puchar najlepszego zawodnika Mistrzostw otrzymał Adrian Rzońca z Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

Wręczono również pamiątkowe puchary dla najmłodszych uczestników Mistrzostw Jasła.

Wyniki: naszych zdobywców pucharów oznaczyliśmy na czerwono

Dziewczyny – pasy pomarańczowe

do 24 kg

1.Wrzosek Natalia – Góra Kalwaria
2.Pacyna Zuzanna – Jastrzębia (filia Góra Kalwaraia)
3.Kozioł Maja – Jasło
3.Śliwa Zofia – Limanowa

do 28 kg

1. Stańczyk Amelia – Jastrzębia (filia Góra Kalwaraia)
2.Kamińska – Amelia – Biecz
3.Sośniak Martyna – Góra Kalwaria
3.Sasor Karolina – Góra Kalwaria   

 do 31 kg

1.Potoczek Nadia – Nowy Sącz
2.Dybus Lena – Tarnobrzeg
3.Bożek Emilia – Tarnobrzeg
3.Acela Jagoda – Biecz

do  35 kg

1.Othaniel Emilia – Limanowa
2.Karwowska Aleksandra – Biecz
3.Potok Paulina – Jasło
3.Szewczyk Anna – Limanowa

 do  44 kg

1.Tuczyńska Emilia – Nowy Sącz
2.Topór Lena – Góra Kalwaria
3.Włodarczyk Milena – Tarnobrzeg
3.Potok Weronika – Jasło

 powyżej 50 kg

1.Kwarciany Iga – Tarnobrzeg
2.Stagraczyńska Katarzyna – Nowa Dęba
3.Orzechowska Magdalena – Nowy Sącz

Dziewczyny – pasy niebieskie     

do 30 kg

1.Wojciechowska Klementyna – Jasło
2.Kurek Anna – Limanowa
3.Jajko Maja – Tarnobrzeg
3.Bochyńska Izabela – Nowa Dęba

do 35 kg

1.Mentel Paulina – Biecz
2.Piotrowska Alicja – Limanowa
3.Frodyma Faustyna – Jasło
3.Gazda Maja – Góra Kalwaria

do 42 kg

1.Grzywacz Marcjanna – Jastrzebia (filia Góra Kalwaria)
2.Zelek Jagoda – Limanowa
3.Jajko Zuzanna – Tarnobrzeg
3.Szumilas Alicja – Limanowa

do 50 kg

1.Zamora Natalia – Nowy Sącz
2.Sochacka Aleksandra – Jasło
3.Buczek Lena – Góra Kolwaria
3.Sitek Julia – Biecz

 powyżej 50 kg

1.Twaróg Izabela – Limanowa
2.Janik Olga – Nowy Sącz
3.Barnach Wiktoria – Nowy Sacz
3.Wal Roksana – Biecz

Chłopcy – pasy pomarańczowe

Do 25 kg

1.Lechowski Julian – Jasło
2.Pisarczyk – Antoni – Jasło
3.Durał Damian – Jasło
3.Michalski Ignacy – Jasło

Do 30 kg

1.Postek Karol – Jasło
2.Idzik Bartłomiej – Jasło
3.Kołodziej Wiktor – Limanowa
3.Sobonkiewicz Artur – Limanowa

Do 35 kg

1.Zelik Kacper – Tarnobrzeg
2.Sowa Antoni – Nowa Dęba
3.Kaczorowski Wojciech – Nowa Dęba
3.Bzduch Błażej – Tarnobrzeg

Do 40 kg

1.Kuś Fabian – Biecz
2.Kamenczak Adrian – Limanowa
3.Limanówka Filip – Limanowa
3.Ćwik Przemysław – Limanowa

Do 45 kg

1.Makara Jan – Tarnobrzeg
2.Sasiela Patryk – Tarnobrzeg
3.Piątkiewicz Hubert – Jasło
3.Duszka Oskar – Jasło

Do 50 kg

1.Leśniak Krzysztof – Jasło
2.Stagraczyński Tadeusz – Tarnobrzeg
3.Chsząszcz Miłosz – Jasło

Do 60 kg

1.Wygrecki Wiktor – Nowy Sącz
2.Bauer Franciszek – Biecz
3.Marut Andrzej – Nowa Deba
3.Ślaski Aleksander – Góra Kalwaria

Powyżej 60 kg

1.Poplewski Antoni – Jasło
2.Jeleń Kacper – Jasło
3.Kijowski Piotr – Nowy Sącz
3.Zawada Filip – Tarnobrzeg

Chłopcy – pasy niebieskie

Do 28 kg

1.Ścieżka Oskar – Tarnobrzeg
2.Pożoga Maciej – Tarnobrzeg
3.Miłek Piotr – Tarnobrzeg
3.Juszczak Oliwier – Limanowa

Do 35 kg

1.Rzońca Adrian – Jasło
2.Maciaszek Brajan – Jastrzębia (filia Góra Kalwaria)
3.Kądziołka Patryk – Limanowa
3.Szymański Filip – Tarnobrzeg

Do 40 kg

1.Haluch Wiktor – Gorlice
2.Podporski Łukasz – Tarnobrzeg
3.Stój Oskar – Jasło
3.Pełka Kacper – Tarnobrzeg

Do 43kg

1.Małek Arkadiusz – Tarnobrzeg
2.Kowalik Łukasz – Góra Kalwaria
3.Główczyk Bartosz – Gorlice
3.Motyka Krystian – Jasło

Do 48 kg

1.Górszczyk Adam – Limanowa
2.Uryga Norbert – Limanowa
3.Potoczek Damian – Nowy Sącz
3.Kiełb Patryk – Jasło

Do 50 kg

1.Śnieżek Mateusz – Jasło
2.Pięta Michał – Biecz
3.Farbisz Marcin – Tarnobrzeg
3.Sokalski Dominik – Tarnobrzeg

Do 55 kg

1.Shnejder Adrian – Nowy Sącz
2.Blat Adam – Nowa Dęba
3.Wajda Jan – Limanowa
3.Trzaska Mateusz – Tarnobrzeg

Do 60 kg

1.Marcisz Mikołaj – Nowy Sącz
2.Lasyk Piotr – Nowy Sącz
3.Przewożnik Hubert – Jasło

Powyżej 60 kg

1.Janów Jakub – Nowy Sącz
2.Śliwa Emil – Limanowa
3.Tomczyk Sergiusz – Nowa Deba
3.Buczek Kacper – Góra Kalwaria

Dawid Golik, Ida Gizak, Kacper Trochimiuk, Kacper Mordecki, Karolina Piwońska, Maksim Frołow, Krzysztof Wojtaszek, Filip Pasterski walczyli dzielni lecz tym razem poaz podjim.

 

Zobacz całą galerię