Kolejne sukcesy karateków Klubu Karate Kyokushin KIME.

Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Biecza

W sobotę 7 listopada 2015r, w hali sportowej przy ul Kazimierza Wielkiego w Bieczu odbył się Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Biecza. Organizatorami turnieju byli Jasielski Klub Karate Kyokushin kierowany przez shihan Tadeusza Krygowskiego (5 dan) oraz Urząd Miasta i Gminy w Bieczu. Sędzią głównym zawodów był shihan Ryszard Kiper (5 dan). W turnieju brało udział 260 zawodników z 14 klubów.

W rywalizacji sportowej, która przebiegała na wysokim poziomie kolejny raz nie zabrakło Góro Kalwaryjskiego „akcentu” w wykonaniu zawodników  Klub Kyokushinkaikan KIME.  Karatecy z Góry Kalwarii zaprezentowali się z dobrej strony przysparzając dumy trenerowi oraz rodzicom.

Szczególne brawa należą się dla debiutantów, dla których turniej w Bieczu był pierwszym w ich karierze.

Nie dość, że zaprezentowali się bardzo dobrze od strony sportowej to potrafili wygrać z własną tremą i stresem.

Wśród debiutantów najwyższą lokatę zajoł Wojciech Szymański, który zdobył brązowy medal w kumite chłopców 80 kg. Na brawa zasługują również Marceli Łukowski złoty medal w kumite 70 kg i Szymon Lechniak brązowy medal w kumite 70 kg, którzy stoczyli zacięte pojedynki z zawodnikami gospodarzy.

Jak zwykle nie zawiódł nas  doświadczony zawodnik w kata Grzegorz Matusik, który  zdominował zawodników i zdobył złoty medal. Pozostali zawodnicy :Jakub Tuszyński,Dawid Ociesa, Kamil Jeziorek, Igor Wrotek, Igor Nowicki, Mateusz Dąbrowski ,Szymon Lewandowski,Bartosz Biernacki, Wiktor Juzefowicz i Bartłomiej Kwiatkowski, dzielnie walczyli lecz nie udało im się stanąć na podium.

Łącznie podopieczni shihan Adama Gazdy zdobyli  4 medale w tym 2 złote,  i 2 brązowe.

GALERIA ZDJĘĆ